Lista produktów producenta: Wahoo

Produkty

na stronę

KUP TEN PRODUKT I OTRZYMAJ 50ZŁ NA KOLEJNE ZAKUPY! Komputer rowerowy ELEMNT BOLT GPS Wahoo Fitness z modułem GPS wykorzystuje intuicyjny interfejs iPhone'a lub iPada, umożliwiając błyskawiczną synchronizację ze wszystkimi ulubionymi platformami dla rowerzystów. Ponadto jest aerodynamiczny, zaprojektowany tak, aby zmniejszyć opory powietrza.

Dostępny

Pokaż, że jesteś prawdziwym Wahooligan-em. Pozostań nawodniony podczas wszystkich treningów i weź zimny, orzeźwiający łyk z bidonu Wahoo Fitness! 

Dostępny

SPEEDPLAY NANO to lekki jak piórko, dwustronny pedał szosowy, który sprosta wymaganiom sprintu, podjazdów na strome szczyty i ciężkich sesji treningowych.

Dostępny

Bez względu na to, czy walczysz o podium, czy po prostu chcesz mocno zakończyć podjazd, pedały szosowe SPEEDPLAY AERO są aerodynamicznie zaprojektowane, aby przeciwdziałać wiatrowi i zwiększać prędkość przy mniejszym wysiłku.

Dostępny

Pedały szosowe SPEEDPLAY ZERO zostały zaprojektowane tak, aby sprostać każdym wymaganiom, od wyścigów lokalnych po epickie klasyki kolarskie.

Dostępny

Wyjątkowy komfort i wszechstronność pedału szosowego SPEEDPLAY COMP wywodzi się ze stabilnej platformy, oferującej zarówno solidność, jak i wydajność kilometr po kilometrze dla rowerzystów na wszystkich poziomach.

Dostępny

KUP TEN PRODUKT I OTRZYMAJ 100ZŁ NA KOLEJNE ZAKUPY! WAHOO ELEMNT RIVAL to smartwatch, który na nowo zdefiniuje świat triathlonu !

Realizacja 2-3 dni
1 729,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

KUP TEN PRODUKT I OTRZYMAJ 100ZŁ NA KOLEJNE ZAKUPY WAHOO ELEMNT RIVAL to smartwatch, który na nowo zdefiniuje świat triathlonu !

Oczekiwanie na dostawę

Mocowanie Wahoo RPM Speed ​​to silikonowa obudowa mocująca czujnik prędkości do piasty przedniego koła roweru. Zawiera jeden (1) uchwyt.

Czas realizacji 24h

Wahoo Powertrainer Kickr V5 jest udoskonalonym inteligentnym trenażerem dla rowerzystów, z większą precyzją pomiaru mocy ±1%, oraz ze stopami KICK AXIS, które reagują na zmiany tempa oraz pozycji ciała naśladując ruchy na boki podczas jazdy na rowerze.  

Dostępny

Zintegrowany uchwyt do komputera rowerowego ELEMNT ROAM wykonany jest z wytrzymałego, lekkiego tworzywa sztucznego.

Czas realizacji 24h

KICKR BIKE oferuje bezprecedensowe innowacje, takie jak zintegrowany system zmiany nachylenia, dobór przełożeń, symulowaną zmianę biegów, a wszystko po to by jak najwierniej odzwierciedlić warunki zewnętrzne podczas treningu we własnym domu.

Dostępny

WAHOO Tickr X 2 pozwala mierzyć tętno i liczbę spalonych kalorii w czasie rzeczywistym, a zebrane dane zapisuje na wbudowanej pamięci.

Czas realizacji 24h

Niezawodny, dokładny i wytrzymały. Pasek do pomiaru tętna Wahoo TICKR dokładnie monitoruje tętno i spalone kalorie w czasie trwania całego treningu i zawodów.

Dostępny
79,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

Noś tę super miękką koszulkę, aby pokazać swoją miłość do Wahoo zarówno na rowerze, jak i poza nim. 

Oczekiwanie na dostawę
138,99 zł Czas realizacji 24h
Do listy życzeń
Czas realizacji 24h

Oddychająca czapka z daszkiem to wygodny i stylowy gadżet do Twojej garderoby. Nie tylko osłoni Cię przed słońcem, ale nada szyku i sportowego zacięcia Twojemu stylowi.

Czas realizacji 24h

Bezprzewodowy czujnik prędkości i kadencji Blue S.C. marki WAHOO pomoże Ci monitorować wyniki podczas treningu pozwalając na dostęp do danych dotyczących prędkości, kadencji oraz pokonanego dystansu.

Czas realizacji 24h

Opaska na nadgarstek TICKR FIT wykorzystuje technologię optycznego pomiaru rytmu serca, aby zapewnić dokładne dane pomiaru tętna i spalania kalorii w najbardziej komfortowym formacie! 

Czas realizacji 24h
1 999,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

ELEMNT ROAM to komputer rowerowy WAHOO. Większy i bardziej zaawansowany od swojego poprzednika. 

Oczekiwanie na dostawę