Lista produktów producenta: COLEMAN

Produkty

Kartusz gazowy w najpopularniejszym na świecie „systemie nakręcanym” – z gwintem, który jest prosty w obsłudze i bezpieczny nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Można go wielokrotnie łączyć i rozłączać z kuchenką. Posiada zawór, pasuje do kuchenek gazowych zgodnych z normą EN417. 

Dostępny

Wygodny, lekki i prosty w rozkładaniu namiot turystyczny dla 2 osób. Wyposażony w system FastPitch™ Pop Up, który pozwala na błyskawiczne rozbicie namiotu.

Realizacja 3 dni

Pojemna chłodziarka stworzona z myślą o przechowywaniu w niej dużej ilości jedzenia i picia. Zaprojektowana tak, by zmieścić 17 półtoralitrowych butelek ułożonych pionowo lub 9 poziomo. Doskonała na dłuższe wyjazdy w plener, gdyż jej zdolność utrzymania chłodu to aż 5 dni. 

Realizacja 3 dni robocze

Ta atrakcyjna lodówka nie tylko wygląda niesamowicie ale także gwarantuje świetną wydajność chłodzenia. Wysokiej jakości izolacja z wtryskiwanej pianki poliuretanowej w połączeniu z obłymi narożnikami zapewnia długie, niezawodne chłodzenie, nawet w gorące letnie dni.

Realizacja 3 dni

Lekki i kompaktowy namiot plażowy to idealne rozwiązanie podczas wypoczynku nad morzem. Chroni zarówno przed wiatrem jaki i intensywnym słońcem (UV Guard). Wyposażony w stelaż z włókna szklanego i zapinaną podłogę. Kieszenie na balast po wypełnieniu piaskiem stabilizują konstrukcję.

Realizacja 3 dni

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej, wykonany w technologii próżniowej, posiada idealne właściwości termoizolacyjne. Doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach pogodowych zarówno zimą jak i latem

Dostępny
125,00 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej, wykonany w technologii próżniowej, posiada idealne właściwości termoizolacyjne. Doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach pogodowych zarówno zimą jak i latem. Idealnie sprawdzi się również w codziennym zastosowaniu. 

Realizacja 3 dni
249,00 zł Realizacja 3 dni robocze
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni robocze

Śpiwór zaprojektowany do użycia w bardzo wszechstronnych warunkach. Sprawdzi się zarówno jako dwusezonowy śpiwór wyprawowy, ale także jako ciepła opcja do noclegu na kempingu. Wykonany jest materiałów o długiej żywotności, które nawet po wielu praniach nie tracą swych parametrów.

Realizacja 3 dni robocze

Hayden 4 to największy i najnowszy z namiotów tej linii produkowanych przez Coleman’a. Niezwykle przestronny, z tropikiem z poliestru i podłogą z polietylenu, da Ci możliwość komfortowego wypoczynku po ciężkim dniu wędrowania. 

Realizacja 72H

Pojemny plecak turystyczny do wykorzystania w warunkach miejskich i turystycznych. Wykonany z trwałych materiałów. Zapewnia wyskoki komfort noszenia, dzięki szelkom i plecom wykonanym z przewiewnej siateczki.

Dostępny

Mały plecak turystyczny dający dużo możliwości. Nadaje się do używania w każdych warunkach, zarówno w podróży jak i do szkoły oraz na miasto. Pojemna komora główna pozwoli najpotrzebniejsze rzeczy mieć zawsze przy sobie

Dostępny