Brak produktów
Brak produktów
Headband to produkt bardzo uniwersalny, sprawdzi się w wyposażeniu biegacza, kolarza, czy jako opaska na głowę do fitnessu czy treningu crossfitowego. Lekka i minimalistyczna jest praktycznie nieodczuwalna na głowie, dzięki swym kompaktowym wymiarom z łatwością można ją schować do kieszeni.
Rękawiczki te mają rozciągającą się w czterech kierunkach, oddychającą siatkę, wzmocnione opuszki palców dla wytrzymałości oraz 2 mm podkładki anty-uderzeniowe Eva.
Niezależnie od tego, czy atakujesz szlaki, czy jeździsz po drodze, te skromne rękawiczki dobrze zniosą Twoje największe wysiłki, zachowując wydajność i jakość nawet w najtrudniejszych warunkach. Dadzą z siebie wszystko.
Giro Empire™ to wyjątkowo lekkie buty rowerowe, które sprawdza się także na najwyższym poziomie sportowym w kluczowych wyścigach szosowych.
Riddance to trailowe buty skonstruowane z myślą o pedałach platformowych. Zewnętrzna podeszwa została wykonana z miękkiej mieszanki gumy Vibram® Megagrip™ ISR, dzięki czemu buty charakteryzują niesamowitym trzymaniem. Dirt, skatepark czy trasa w bikeparku buty Giro Riddance spełnia swoje zadanie.
Giro Tessa to świetny wybór dla rowerzystów poszukujących klasycznych rękawiczek z krótkim palcem w połączeniu z komfortem i amortyzującym żelem.
Radix MIPS łączy w sobie wytrzymały styl, trwałość, pokrycie głowy, lekkość i wentylację aby sprostać wymaganiom rowerzystów na szlaku.
To świetny wybór dla rowerzystów, którzy chcą lekko wyściełanych rękawic o nowoczesnym stylu, które zapewniają dopasowanie i wygodę.
Rękawiczki Remedy X2 zaprojektowane są na potrzeby agresywnej jazdy i jazdy w dół i mają dodatkowe korzyści pełnej ochrony rąk i oddychalności. Kiedy potrzebujesz solidnych rękawiczek na których możesz polegać w najtrudniejszych warunkach, nie musisz już dalej szukać, znajdziesz to wszystko w Remedy X2.
Kiedy każdy krawężnik to skok, a każdy skrawek brudu krzyczy na poślizg, Tremor MIPS® jest po to, aby zachować szeroki uśmiech.
U-lock do roweru wykonany ze stali hartowanej. Zamek o nowo opracowanym cylindrze blokowania, dającym więcej bezpieczeństwa przed niepożądanym otworzeniem. Dzięki uchwytowi zapięcie można łatwo transportować na rowerze.
Ubrania Airmatic All Mountain zapewniają całodzienny komfort w każdych warunkach jakie napotkasz na szlaku. Airmatic zapewnia idealną równowagę między dopasowaniem a funkcjonalnością i są wykonane z wyjątkowych materiałów do długotrwałego użytkowania.
Te uniwersalne rękawiczki mają zoptymalizowane żelowe wypełnienie, ergonomiczny design Super Fit, wysokiej jakości konstrukcję i są w przystępnej cenie.
Headband to produkt bardzo uniwersalny, sprawdzi się w wyposażeniu biegacza, kolarza, czy jako opaska na głowę do fitnessu czy treningu crossfitowego. Lekka i minimalistyczna jest praktycznie nieodczuwalna na głowie, dzięki swym kompaktowym wymiarom z łatwością można ją schować do kieszeni.
Rękawica Cascade dostarcza wszystko co najważniejsze - dopasowanie, trwałość i kontrolę. Stworzona jest do jazdy w niesprzyjających warunkach pogodowych, w granicach temperatur od 2 do 7 stopni Celsjusza.
Giro Stylus oferuje najwyższej jakości jednowarstwową cholewkę Synchwire, która dopasowuje się do stopy, zapewniając fenomenalne wsparcie i wentylację.
Agilis MIPS to właściwy wybór dla rowerzystów poszukujących kasku, który łączy lekkość i trochę głębsze pokrycie głowy z wieloma funkcjami związanymi z jazdą szosową i na różnych nawierzchniach.
Gwintowane naboje CO2 do stosowania ze wszystkimi inflatorami CO2 Lezyne. Naboje CO2 16 g są kompaktowe i nadają się do opon wysokociśnieniowych.
Gwintowane naboje CO2 do stosowania ze wszystkimi inflatorami CO2 Lezyne. Naboje CO2 20g są kompaktowe i nadają się do opon wysokociśnieniowych.
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij Więcej informacji