KUP TEN PRODUKT I OTRZYMAJ 50ZŁ NA KOLEJNE ZAKUPY! Komputer rowerowy ELEMNT BOLT GPS Wahoo Fitness z modułem GPS wykorzystuje intuicyjny interfejs iPhone'a lub iPada, umożliwiając błyskawiczną synchronizację ze wszystkimi ulubionymi platformami dla rowerzystów. Ponadto jest aerodynamiczny, zaprojektowany tak, aby zmniejszyć opory powietrza.

Dostępny
Obniżka!

Lezyne Macro Plus GPS HRSC to licznik rowerowy, który przeznaczony jest dla rowerzystów potrzebujących tylko podstawowych elementów komputera rowerowego GPS.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Komputer rowerowy Super Pro GPS to doskonały wybór dla wszystkich rowerzystów poszukujących w pełni funkcjonalnego urządzenia średniej wielkości.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Zaprojektowane i skonstruowane z wykorzystaniem najwyższej technologii rowerowej GPS, jest to niezbędny licznik dla zapalonych i początkujących rowerzystów.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Całkowicie przeprojektowany komputer rowerowy Super Pro GPS to doskonały wybór dla wszystkich rowerzystów poszukujących w pełni funkcjonalnego urządzenia średniej wielkości. Nowa stylistyka nadaje urządzeniu ulepszony wygląd i może być obracana w poziomie w przypadku osób preferujących widok poziomy.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Super Pro GPS to doskonały wybór dla wszystkich rowerzystów poszukujących w pełni funkcjonalnego urządzenia średniej wielkości. Nowa stylistyka nadaje urządzeniu ulepszony wygląd i może być obracana w poziomie w przypadku osób preferujących widok poziomy. Jego ekran ma lepszą rozdzielczość i kontrast, a teraz jest wyposażony w stronę mapy zapewniającą...

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Macro Plus GPS to urządzenie dla zwykłych i poważnych rowerzystów, którzy potrzebują tylko podstawowych elementów rowerowego komputera GPS. Nowe funkcje obejmują opcjonalną orientację poziomą, ulepszoną wodoodporną wtyczkę i ulepszoną stylistykę. Ulepszony został także sprzęt i oprogramowanie układowe dzięki ekranowi o wyższej rozdzielczości i możliwości...

Realizacja 3 dni
518,40 zł 576,00 zł -10% Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Macro Plus GPS to idealne urządzenie dla rowerzystów, którzy potrzebują tylko podstawowych elementów rowerowego komputera GPS. Nowe funkcje obejmują opcjonalną orientację poziomą, ulepszoną wodoodporną wtyczkę i ulepszoną stylistykę. Ulepszony został także sprzęt i oprogramowanie układowe dzięki ekranowi o wyższej rozdzielczości i możliwości połączenia z...

Realizacja 3 dni
414,00 zł 460,00 zł -10% Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Opracowany z myślą o łatwej obsłudze i konfiguracji, Macro Easy GPS jest idealny dla każdego kierowcy, który chce tylko nagrać jazdę i mieć możliwość przeglądania swoich statystyk później. Bez skomplikowanej konfiguracji, bez bałaganu w aplikacjach telefonicznych i bez nadmiernych pól danych.

Realizacja 3 dni
1 999,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

ELEMNT ROAM to komputer rowerowy WAHOO. Większy i bardziej zaawansowany od swojego poprzednika. 

Oczekiwanie na dostawę

Komputerek rowerowy WAHOO ELEMNT ROAM GPS to zawansowane urządzenie treningowe wyposażone w nawigację. Dysponuje kolorowym ekranem, współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą technologii bezprzewodowej oraz jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe. 

Dostępny