1 049,00 zł 1 349,00 zł Czas realizacji 24h
Do listy życzeń
Czas realizacji 24h
Obniżka!

Obszerny namiot kempingowy z wysokim holem, idealny dla czteroosobowej rodziny. Zaletą namiotu jest możliwość podwieszenia wejścia do przedsionka uzyskując większą, zadaszoną powierzchnię. Dwa obszerne wejścia gwarantują doskonałą wentylację wnętrza.

Czas realizacji 24h
459,00 zł 549,00 zł Czas realizacji 24h
Do listy życzeń
Czas realizacji 24h
Obniżka!

Namiot dwuosobowy marki Coleman o tunelowej konstrukcji. Cechuje go łatwe rozkładanie, wygodne wejście, duży przedsionek i wytrzymały tropik, który ochroni przed złą pogodą.

Czas realizacji 24h

Cortes 3 to szybki i łatwy do rozstawienia namiot tunelowy, który jest idealnym wyborem zarówno dla regularnych jak i weekendowych podróżników. 

Realizacja 3 dni

Trzyosobowy tunelowy namiot Coleman Tasman 3 z obszernym przedsionkiem oraz systemem szybkiego rozkładania; wodoodporny i zabezpieczony przed promieniami UV.

Realizacja 3 dni

Coleman Cortes 5 Plus to wygodny namiot na wyprawy dla rodziny czy przyjaciół. Przestronne wnętrze i odporna na wiatr konstrukcja tunelowa zapewnia komfort i ochronę, a duży przedsionek i podwójne wejście gwarantują przyjemne warunki biwakowania.

Realizacja 3 dni

Lekki i kompaktowy namiot plażowy to idealne rozwiązanie podczas wypoczynku nad morzem. Chroni zarówno przed wiatrem jaki i intensywnym słońcem (UV Guard). Wyposażony w stelaż z włókna szklanego i zapinaną podłogę. Kieszenie na balast po wypełnieniu piaskiem stabilizują konstrukcję.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Wysokiej klasy trzy osobowy namiot renomowanej marki Coleman model Crestline 3. Łatwy i szybki w rozbijaniu o samonośnej konstrukcji i bardzo niskiej wadze. Sprawdzona koncepcja dwóch skrzyżowanych pałąków, jako stabilnego namiotu i trzeciego pałąka tworzącego obszerny przedsionek w kształcie tunelu - gwarantuje wysoki komfort użytkowania (doskonała...

Realizacja 72H

Praktyczna, tunelowa markiza z możliwością dostawienia do każdego namiotu. Szybki montaż pozwala reagować na zmiany pogody podczas urlopu.

Realizacja 3 dni

Ściana do wiaty FastPitch Shelter XL Sunwall Door z dwoma oknami oraz zamkiem błyskawicznym, dzięki któremu ścianka może służyć jako drzwi. Szybki montaż zapewnia wygodę użycia, a impregnacja UV Guard chroni przed promieniami ultrafioletowymi. 

Dostępny

Duża wiata namiotowa zapewniająca ochronę nie tylko przed deszczem, ale także przed słońcem i wysoką temperaturą. Wyposażona w system rozkładania FastPitch, dzięki któremu rozstawienie wiaty jest możliwe w zaledwie 5 minut.

Realizacja 3 dni

Akcesorium dodatkowe do FastPitch Shelter XL Sunwall zapewniające ochronę przed wiatrem oraz zacinającym deszczem, montowane jako bok wiaty.

Realizacja 3 dni robocze

Dwuosobowy namiot turystyczny o zwartej konstrukcji kopuły. Cechą szczególną namiotów z serii Kobuk jest wyposażenie sypialni w technologię BlackOut Bedroom, która pochłaniając 99% światła dziennego idealnie wyciemnia wnętrze.

Realizacja 3 dni

Pięcioosobowy namiot typu igloo z tunelowym przedsionkiem to idealna propozycja na rodzinny kemping lub dla grupy znajomych podczas festiwalu. Przestronna, podwieszana sypialnia zapewnia wygodny nocleg dla pięciu dorosłych osób.

Realizacja 3 dni

Coleman Raleigh 5 to 5 osobowy namiot który łączy zalety konstrukcji tunelowej i typu iglo.

Realizacja 3 dni

Elegancki namiot ogrodowy, chroniący przed słońcem, deszczem i wiatrem o imponującej powierzchni 20 m2. Materiał wykończony technologią UV Guard, nie ulega degradacji nawet po długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne.

Realizacja 3 dni

Odporny na wiatr i deszcz namiot dla 4 osób. Wyposażony w przedsionek i część sypialnianą podzieloną na 2 pomieszczenia. System Easy set up gwarantuje szybkie i sprawne rozstawienie namiotu, a powłoka Fire Retardant odpowiada za samoistne gaśnięcie materiału.

Realizacja 3 dni