29,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

Kartusz gazowy w najpopularniejszym na świecie „systemie nakręcanym” – z gwintem, który jest prosty w obsłudze i bezpieczny nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Można go wielokrotnie łączyć i rozłączać z kuchenką. 

Oczekiwanie na dostawę
Obniżka!

Nabój gazowy z zaworem, pasujący do produktów Campingaz typu Bistro. System ten pozwala na wielokrotne łączenie i rozłączanie produktów.

Realizacja 24H
29,90 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

Kartusz gazowy z zaworem, pasujący do dedykowanych kuchenek i lampek gazowych marki Campingaz. Kartusze i kuchenki w tym systemie można ze sobą wielokrotnie łączyć i rozłączać.

Oczekiwanie na dostawę

Wyjątkowa kuchenka gazowa na przebijane, bezzaworowe kartusze. Prosta w obsłudze kuchenka, dla osób lubiących gotować, sprawdzi się na spokojne wyjazdy pod namiot. Palnik zintegrowany jest z osłonką, która jednocześnie stanowi komorę zabezpieczającą na kartusz z gazem.

Realizacja 72H

Nabój z systemem Easy Click, zawiera 450 g gazu butan/propan.

Czas realizacji 24h
Obniżka!

NAJWYŻSZA ODPORNOŚĆ NA WIATR + WYSOKA WYDAJNOŚĆ!

Realizacja 72H

Minimalistyczna i wydajna kuchenka gazowa, kompatybilna z kartuszami gazowymi w systemie nakręcanym – gwintowanym. Sprawdzi się zarówno w trudnych warunkach turystyki zimowej i wysokogórskiej jak i spokojniejszych aktywnościach. Najważniejszą zaletą produktu jest niska waga i duża wydajność.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Stabilna, jednopalnikowa kuchenka kempingowa, zasilana kartuszem CP250. Idealna do wykorzystania podczas biwaku lub w domku na działce.

Realizacja 72H