Przyjemny w użyciu, trwały koc do namiotu pokryty od spodu warstwą PU, zabezpieczającą przed wilgocią. Do zastosowania od namiotem jak i na co dzień.

Dostępny

Ręczna pompka do napełniania oraz opróżniania z powietrza materaców i pontonów. Pracuje podczas ruchu do góry i w dół. Wężyk posiada kilka końcówek pozwalających na współpracę urządzenia z różnymi zaworami. Waga: 1,05 kg

Realizacja 72H

Bardzo wygodny, klasyczny, nadmuchiwany materac kempingowy dla jednej osoby. Idealnie nadaje się do użytku podczas wielodniowego pobytu wakacyjnego lub dla gości. 24 pierścienie usztywniające oraz welurowe wykończenie zwiększają komfort snu. Szczelność konstrukcji zapewnia podwójny zawór Double litryock™ systemu Airtigth®. 

Dostępny

Jednoosobowy materac powietrzny z przyjemnym w dotyku welurowym wykończeniem u góry, zapewni komfortowy wypoczynek na kempingu. 

Realizacja 72H

Klasyczna, uniwersalna mata samopompująca o prostokątnym kształcie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba lekkiego i pakownego rozwiązania. Bez problemu da się ją spakować do plecaka czy do sakwy rowerowej.

Realizacja 3 dni