na stronę
179,10 zł 199,00 zł -10%Czas realizacji 24h
Do listy życzeń
Czas realizacji 24h
New Obniżka!

Kompaktowa, przednia lampka rowerowa z obrobionym aluminiowym korpusem. Wyposażona w diodę LED, zapewnia moc oświetlenia do 400 lumenów oraz tryb Daytime Flash w ciągu dnia.

Czas realizacji 24h
Obniżka!

Niskoprofilowe, dobrze widoczne światło z trzema ultra jasnymi diodami LED. Do 250 lumenów i siedem opcji wyjściowych. Lekki i wytrzymały korpus z kompozytowej matrycy z aluminiowym panelem przednim. 

Realizacja 3 dni

Zbudowany w oparciu o standard ANSI FL-1, Central 100 dostarcza 100 lumenów w szerokiej, widocznej wiązce.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Niemiecka soczewka StVZO zoptymalizowana pod kątem widoczności i dalekiego zasięgu wiązki wysokiej i niskiej. Wysokowydajny system podwójnych diod LED dostarcza 290 lumenów w zakresie wiązki niskiej i 500 lumenów w zakresie wiązki wysokiej.

Realizacja 72H
Obniżka!

Ompaktowa, superlekka rowerowa lampa bezpieczeństwa LED z możliwością wielokrotnego ładowania. Jego trwała, współformowana konstrukcja jest minimalna i ma klasę wodoodporności IPX7. Wszechstronny pasek montażowy szybko mocuje się do różnych rozmiarów prętów. Pięć trybów wyjściowych zapewnia do 15 lumenów.

Realizacja 72H
Obniżka!

Niemiecki zoptymalizowany obiektyw StVZO z wiązką dalekiego zasięgu. Wysokowydajna, zawsze świecąca dioda LED zapewnia 200 lumenów. Trwała, rozpraszająca ciepło, obrabiana maszynowo aluminiowa konstrukcja CNC.

Realizacja 72H
Obniżka!

Wielofunkcyjne, wydajne światło rowerowe ze zoptymalizowanym obiektywem STVZO dopasowanym do światła LED zapewnia najlepszą w klasie jasność, zasięg widzenia i bezpieczeństwo.

Realizacja 72H
Obniżka!

Niemiecki zoptymalizowany obiektyw StVZO z wiązką dalekiego zasięgu. Wysokowydajna, zawsze włączona dioda LED zapewnia 310 lumenów. Trwała, rozpraszająca ciepło, obrabiana maszynowo aluminiowa konstrukcja CNC. Zgodne z E-bike wejście 6 - 12v, w łatwy sposób podłącza się do akumulatorów od najlepszych producentów, w tym Bosch, Shimano i Yamaha.

Realizacja 72H
Obniżka!

 Potężna i trwała przednia lampka rowerowa marki Lezyne Wbudowana dioda LED zapewnia przerażające 1800 lumenów mocy wyjściowej oraz 7 trybów świecenia. Obudowa wykonana z aluminium wyposażona w radiator, który zapewnia optymalne chłodzenie, oraz wycięcie, które poprawia widoczność z boku.

Realizacja 72H
Obniżka!

Lampa rowerowa LED o dużej mocy, oferująca do 1300 lumenów. Wyposażony jest w optykę Tri-Focus, która tworzy jaśniejsze centrum w szerokim kącie. Jest zbudowany z obrabianego aluminium i ma żebra chłodzące, które optymalizują wydajność. Lampa jest ładowana za pomocą micro-USB i może działać do 148 godzin przy pełnym naładowaniu

Realizacja 72H