na stronę
Obniżka!

Kompaktowa, trwała lampka rowerowa z korpusem z obrobionego aluminium, w limitowanej edycji Neo Metallic. Posiada wbudowane chłodzące żebrowanie i wycięcia zapewniające widoczność boczną.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO z szerokim rozproszeniem światła i długim zasięgiem. Bardzo wydajna dioda LED zapewnia moc 200 lumenów (65 luxów).

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Klasycznie wykonana przednia lampka rowerowa Lezyne Classic Drive 700XL oferuje moc do 700 lumenów i aż do 95 godzin pracy. Posiada osiem trybów świecenia, w tym potężny tryb dzienny flash.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Niskoprofilowe, dobrze widoczne światło z trzema ultra jasnymi diodami LED. Do 250 lumenów i siedem opcji wyjściowych. Lekki i wytrzymały korpus z kompozytowej matrycy z aluminiowym panelem przednim. 

Realizacja 3 dni

Zbudowany w oparciu o standard ANSI FL-1, Central 100 dostarcza 100 lumenów w szerokiej, widocznej wiązce.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Wielofunkcyjne, wydajne światło rowerowe ze zoptymalizowanym obiektywem STVZO dopasowanym do światła LED zapewnia najlepszą w klasie jasność, zasięg widzenia i bezpieczeństwo.

Realizacja 72H
Obniżka!

Zoptymalizowany obiektyw StVZO z zatwierdzoną wiązką zalewową dalekiego zasięgu. Wysokowydajna dioda LED zapewnia 115 luksów (290 lumenów) i do 13,5 godziny pracy. Trwała, rozpraszająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Wszechstronny pasek bezpiecznie pasuje do większości kształtów i rozmiarów kierownicy.

Realizacja 72H
Obniżka!

LED Remote Switch pozwala na zdalne sterowanie zgodnymi światłami LED Lezyne. Szybko dostosuj strumień świetlny podczas jazdy, niezależnie od terenu

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Lampa rowerowa LED o dużej mocy, oferująca do 1300 lumenów. Wyposażony jest w optykę Tri-Focus, która tworzy jaśniejsze centrum w szerokim kącie. Jest zbudowany z obrabianego aluminium i ma żebra chłodzące, które optymalizują wydajność. Lampa jest ładowana za pomocą micro-USB i może działać do 148 godzin przy pełnym naładowaniu

Realizacja 72H
Obniżka!

Moc wyjściowa do 800 lumenów i wydajny trybi Daylight Flash, ta rowerowa lampa LED robi wrażenie w dzień i w nocy. Posiada lekki, trwały korpus aluminiowy ze zintegrowanymi żebrami chłodzącymi i wycięciami zapewniającymi widoczność 180 °.

Realizacja 72H