Lista produktów producenta: ELITE

Produkty

na stronę
New

Bezprzewodowy czujnik tętna Elite, wykorzystujący technologię ANT+ oraz Bluetooth. 

Czas realizacji 24h
New

Ręcznik Elite Zugaman to idealny wybór dla osób, które uprawiają sport, zarówno na siłowni jak i w domowym zaciszu.

Czas realizacji 24h
New

Podstawka pod przednie koło Elite Gel Block gwarantuje uzyskanie idealnej i wygodnej pozycji na rowerze.

Czas realizacji 24h
New

Podstawka przedniego koła Elite Su-Sta to niezbędny element treningu w domowym zaciszu, który znacznie ułatwia utrzymanie odpowiedniej pozycji na rowerze podpiętym do trenażera.

Czas realizacji 24h
New

Klucz USB do komunikacji z komputerem. Zapewnia bezprzewodową komunikację trenażerów Elite Real z komputerem stacjonarnym, laptopem.

Czas realizacji 24h
New

Podstawka pod przednie koło Sterzo Smart z funkcją sterowania, jest jednym z najciekawszych dodatków do treningu indoor, ponieważ pozwala na kierowanie kierownicą tak jakbyś jechał na drodze.

Oczekiwanie na dostawę
New

Elite Sterzo Smart to, interaktywna sterowana elektronicznie podstawka pod przednie koło do użytkowania podczas treningu na trenażerach. 

Oczekiwanie na dostawę
New

Elite Novo Force to niezwykle wytrzymały i wszechstronny magnetyczny trenażer rowerowy.

Oczekiwanie na dostawę
New

Trenażer ELITE Qubo Fluid jest bardzo cichy, hydrodynamiczny układ oporowy posiada o 100% silniejszą jednostkę oporu płynu w porównaniu do standardowego systemu oporowego.

Oczekiwanie na dostawę
New

ELITE Qubo Power Mag Smart B+ to magnetyczny trenażer wyposażony w pomiar szybkości, mocy i kadencji, idealny dla początkujących.

Oczekiwanie na dostawę

Osłona przeciwpotowa Elite Protec Plus chroni rower użytkownika przed szkodliwym działaniem potu doprowadzającym do korozji elementów roweru. Projekt osłony oparty został na pomysłach i doświadczeniu profesjonalnych zespołów Pro-Tour.

Czas realizacji 24h

Najnowsza  opona o szerokości 25mm do trenażera została zoptymalizowana pod kątem zmniejszenia drgań oraz hałasu, oferuje także lepszy komfort użytkowania.

Dostępny

Składana mata firmy Elite to elastyczna i inteligentna mata treningowa z powłoką antypoślizgową na spodzie. 

Oczekiwanie na dostawę
Wyprzedaż!

Interaktywny trenażer typu Direct Drive to idealne rozwiązanie dla wszystkich ambitnych zawodników trenujących cały rok. Jeżeli korzystasz z planów treningowych i chcesz trenować w oparciu o moc, tętno czy kadencje to Direto XR-T jest produktem dla Ciebie.

Dostępny