WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU TRIATHLONOWEGO

W sklepie stacjonarnym ALESPORT.PL w Gdańsku (CH Madison ul. Rajska 10) prowadzimy wypożyczalnię sprzętu triathlonowego.
W chwili obecnej naszą ofertę stanowią pianki marki AQUAMAN, oraz walizki do transportu sprzętu sportowego (roweru).

PIANKI TRIATHLONOWE

JAKA PIANKA?

ALESPORT.PL oferuje wypożyczenie pianek marki AQUAMAN. Oferujemy pianki typu fullsuit (długie rękawy i nogawki).

Oferowane pianki nie są nowe, jednak przekazujemy je w twoje ręce w stanie, w jakim sami chcielibyśmy założyć na zawody. Pianki po każdym wypożyczeniu są dezynfekowane, a wszystkie nowe pęknięcia i zadziory naprawiane specjalnymi klejami dedykowanymi do pielęgnacji neoprenu.
Nie oferujemy na wynajem pianek bardzo zniszczonych, ani starszych niż 2 lata od daty produkcji.

JAKI ROZMIAR?

W naszej ofercie znajdziemy rozmiar dla każdego (w zależności od dostępności), a każdą piankę przed wypożyczeniem możesz przymierzyć w sklepie. Służymy również instruktażem, jak szybko i bezpiecznie zdejmować piankę w strefie zmian. Dzięki tym umiejętnościom zaoszczędzisz cenne sekundy i nie będziesz koncentrował swojej uwagi na bezpieczeństwie wypożyczonego sprzętu.

PAMIĘTAJ !

W sezonie startowym zainteresowanie wypożyczeniem pianki jest szczególnie wysokie. Szczególnie w okresie Triathlon Gdańsk, oraz Ironman 70.3 Gdynia, warto zarezerwować piankę w swoim rozmiarze z większym wyprzedzeniem. Na ogół do 2 tygodni przed imprezami w Trójmieście dostępność rozmiarów jest już bardzo ograniczona.

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt wypożyczenia pianki to 50zł brutto za każdy dzień, a minimalny okres wypożyczenia to dwie doby. Każdą wypożyczaną piankę zabezpieczamy pobierając zwrotną kaucję w wysokości 500zł brutto. Dostępne formy płatności to karta kredytowa i gotówka.
Na przykład: startujesz w zawodach w niedzielę? Odbierz piankę w sobotni poranek, przetestuj w wodzie przy okazji wstawiania roweru do strefy zmian, a zwracając ją w poniedziałek do końca dnia zapłacisz 100zł za dwie doby.

Pamiętaj, aby chęć otrzymania faktury VAT za wypożyczenie sprzętu zgłosić przed jego odbiorem.


PYTANIA?

Cechuje nas elastyczne podejście do zawodnika, dlatego jeżeli masz niestandardową prośbę, lub dodatkowe pytanie dotyczące wypożyczenia, skontaktuj się z nami mailowo (sklep@3athlete.pl), telefonicznie (793-070-340), lub po prostu odwiedź nas w sklepie.

Warunkiem wypożyczenia pianki jest akceptacja niniejszego REGULAMINU WYPOŻYCZENIA PIANKI TRIATHLONOWEJ

WALIZKI ROWEROWE

DLA KOGO?

Startujesz na Hawajach? Lecisz pokręcić do Calpe? Wybierasz się na Xterrę do Włoch? Wiemy jak ważny jest dla Ciebie rower. Jeśli poświęciłeś długie miesiące na przygotowania do swojego startu, nie pozostawiaj najważniejszego sprzętu wypadkom losowym, bądź nieodpowiedzialnemu przewoźnikowi. Tylko dobrze zabezpieczony rower zapewni Ci spokojną podróż i „czystą” głowę przed zawodami. Oprócz tego zaoszczędzisz swoją przestrzeń bagażową, pakując do walizki również piankę, kask, czy buty. Większość przewoźników pozwala na zapakowanie innego sprzętu sportowego do walizki rowerowej.

JAKA WALIZKA?

Oferujemy dwa modele kompozytowych walizek do przewozu sprzętu sportowego.

B&W BIKE BOX II to w 100% sztywna, walizka na kółkach ściągana pasami. Zmieścimy do niej każdy rower szosowy i większość rowerów czasowych o rozmiarze ramy nie przekraczającym 62cm.
Jej waga netto to 11,7 kg. W zestawie zawarte są również dwa pokrowce do przewozu kół o rozmiarze maksymalnym 28 cali.
Wymiary zewnętrzne to 1190 x 890 x 295 mm

B&W BIKE CASE II to większa walizka na kółkach. Zabierzesz w niej w podróż swój ulubiony rower szosowy, czasowy, lub MTB 29 cali. Jej pojemność to aż 339 litrów a waga netto wynosi 13,5kg. W zestawie znajdują się również pokrowce na koła.
Wymiary zewnętrzne to 1345 x 880 x 345 mm

LINIE LOTNICZE

Każdy z przewoźników lotniczych posiada własne warunki przewozu sprzętu sportowego. Mogą one ograniczać bagaż względem jego wymiarów, lub wagi. Koszt przewozu również może się różnić. W niektórych przypadkach zgłoszenie bagażu jako „sprzęt sportowy” pozwala na zabranie dodatkowych elementów wyposażenia, w odróżnieniu od zgłoszenia przewozu wyłącznie roweru.
Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem swojego przewoźnika przed podróżą. W ten sposób unikniesz dodatkowego stresu i opłat związanych z nadprogramowym, bądź nieregulaminowym bagażem.

ILE TO KOSZTUJE?

Rozumiejąc charakterystykę wyjazdów związanych z uprawianiem sportów wytrzymałościowych przyjęliśmy politykę wynajmu walizek na wielokrotność okresu 7 dni kalendarzowych. Koszt wynajmu walizki BIKE BOX II to 150zł / 7 dni, zaś walizki BIKE CASE II to 200zł / 7 dni. W obu przypadkach obowiązuje zabezpieczenie w postaci kaucji zwrotnej – 500zł. Możesz zapłacić gotówką, lub kartą kredytową.

PAMIĘTAJ !

Posiadamy ograniczoną ilość walizek do wypożyczenia. Planując podróż, zaplanuj także wypożyczenie walizki i dokonaj rezerwacji z wypożyczeniem. Tylko wtedy masz gwarancję dostępności sprzętu w dniu wyjazdu.

UWAGA !

Walizka jest narzędziem, służącym zabezpieczeniu twojego sprzętu. Nie gwarantuje jednak pełnej ochrony przed jego zniszczeniem, bądź utratą. W takich okolicznościach 3athlete nie ponosi odpowiedzialności za transportowany w niej sprzęt.

PYTANIA?

Cechuje nas elastyczne podejście do zawodnika, dlatego jeżeli masz niestandardową prośbę, lub dodatkowe pytanie dotyczące wypożyczenia, skontaktuj się z nami mailowo (sklep@3athlete.pl), telefonicznie (793-070-340), lub po prostu odwiedź nas w sklepie.

Warunkiem wypożyczenia walizki jest akceptacja niniejszego REGULAMINU WYNAJMU WALIZKI ROWEROWEJ


TWÓJ KOMFORT NIE JEST NAM OBOJĘTNY, DLATEGO I CIEBIE PROSIMY O TROSKĘ O POWIERZONY SPRZĘT.