Kask zimowy GIRO STRIVE MIPS matte red + ochrona szczęki roz. M

GIRO

Nowy produkt

Kiedy twoje myśli pochłania prędkość, a ty żyjesz dla zwycięstwa, to jest twój kask. Ochrona szczęki oferuje łatwą instalację bez użycia narzędzi i możliwość regulacji, aby uzyskać właściwy kąt.

-300,00 zł

999,00 zł

1 299,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ostatnie egzemplarze!

Realizacja 3 dni

3 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

KASK ZIMOWY GIRO STRIVE

Kiedy twoje myśli pochłania prędkość, a ty żyjesz dla zwycięstwa, to jest twój kask. Strive™ MIPS wykorzystuje tę samą aerodynamiczną sylwetkę z Avance™ MIPS, ale wykorzystuje sztywną skorupę z włókna szklanego z pianką EPP, która rozprasza energię uderzenia. Znajdziesz tu także MIPS - który może zapewnić lepszą ochronę w niektórych typowych upadkach poprzez przekierowanie energii uderzenia oraz kompatybilną ochronę szczęki do zjazdów slalomowych. Ochrona szczęki oferuje łatwą instalację bez użycia narzędzi i możliwość regulacji, aby uzyskać właściwy kąt. Dzięki sześciu rozmiarom z pewnością znajdziesz idealne dopasowanie.

KONSTRUKCJA:
MIPS® - Multi-Directional Impact Protection System
Konstrukcja Fiberglass Shell
Pianka EPP


CECHY/FUNKCJE:
- Wkładki antybakteryjne X-Static®
- Ochrona szczęki w zestawie
- Bezproblemowa kompatybilność ze wszystkimi goglami Giro
- Deklaracja zgodności: ASTM 2040, CE EN1077 Class A, FIS RH13 Specifications


TECHNOLOGIE:

ENGINEERED COMFORT
Własne formy głowy Giro zostały opracowane przy użyciu kombinacji precyzyjnych skanów głowy, drobiazgowych badań dopasowania oraz agregacji danych dotyczących wielkości i kształtu głowy na całym świecie. Giro dodatkowo stosuje kształty głowy skalowane w celu dopasowania do naszej azjatyckiej linii dopasowania.

GŁĘBOKOŚĆ KASKU
Idealna głębokość kasku z powodzeniem łączy komfort z całkowitym pokryciem czoła, tyłu głowy i uszu. Osiągamy to dzięki starannnym badaniom i prototypom wydrukowanym w 3D, aby zapewnić idealne dopasowanie w konforntacji z niskimi temperaturami, wysokimi prędkościami i wiatrem.


MIPS EQUIPPED
Spędziliśmy wiele lat współpracując z projektantami MIPS. Technologia została opracowana przez naukowców ze Szpitala Karolinska i Królewskiego Instytutu Technologicznego w Sztokholmie w Szwecji. Koncepcja opiera się na ponad dwóch dekadach badań naukowych. Dzięki naszym szeroko zakrojonym próbom wierzymy, że kaski wyposażone w tę technologię zapewniają dodatkowy środek ochrony podczas niektórych typowych upadków. Mamy przyjemność zaoferować technologię MIPS w całej gamie kasków Giro Snow, od freestyle poprzez All Mountain aż do Alpine Race i modeli juniorskich.Główne elementy kaski wyposażonego w MIPS to:
1. Wewnętrzny wkład piankowy.
2. Wkładka o niskim współczynniku tarcia.
3. Elastomerowy system mocowania. W przypadku oddziaływania pod kątem, elastomerowy system mocowania rozciąga się, umożliwiając obracanie wykładziny piankowej niezależnie wokół głowy.


PERFECTING FIT
Doskonalenie dopasowania to nauka. Jest to suma części 30-letniego doświadczenia Giro w tworzeniu kasków i dawka czarnej sztuki. To niestrudzone godziny poświęcone na badania i rozwój w Dome - naszym światowej klasy laboratorium testowym w Santa Cruz w Kalifornii. To nauka, matematyka i technologia; wszystko wspierane przez badania nad rozwojem dopasowania, tysiące skanów 3D głowy i włączenie informacji zwrotnej od użytkowników, które zapewniają idealne dopasowanie. Rezultatem jest dokładne i spójne dopasowanie do wszystkich modeli kasków i gogli Giro, odnoszących się do różnych typów konstrukcji, kształtów głów, rozmiarów i różnych systemów dopasowania. Nazywamy ten ciągły proces naszą formułą do doskonałego dopasowania i to właśnie ta dedykacja sprawia, że Giro jest wiodącym wyborem na całym świecie.


PRECISION PADDING
Wyściółka Giro jest strategicznie rozmieszczona i wkracza do pracy w parze z kształtem głowy, głębokością kasku i systemem MIPS. Wyściółka jest umieszczona tak, aby zapewnić ciepło i oddychalność, oraz aby dopasować się do systemów wentylacji kasku i osiągnąć jednolitą kompatybilność z goglami Giro.

POZYCJONOWANIE NAUSZNIKÓW
Regulacja nauszników jest kluczowym elementem dopasowania i komfortu. Każdy model kasku Giro jest badany w celu uzyskania idealnego ustawienia nauszników, aby zapewnić niezbędne ciepło, komfort i redukcję nawiewu, wszystko to bez uszczerbku dla możliwości słyszenia otoczenia.


SEAMLESS COMPATIBILITY
Kaski i gogle firmy Giro zostały starannie zaprojektowane i przetestowane, aby działały sprawnie razem jako spójna jednostka. Uwzględniamy wszystkie aspekty integracji i funkcjonalności, aby uzyskać idealne dopasowanie, komfort i wydajność na śniegu.

POZYCJONOWANIE MOCOWANIA GOGLI
Prawidłowe umiejscowienie mocowania gogli uzupełnia pakiet Giro. Niezbędna jest łatwa integracja gogli i kasku, aby osiągnąć najwyższą wydajność. Zagrożenia związane ze złym umieszczeniem mocowania obejmują: złe ustawienie kasku na głowie, pogorszoną widoczność, odmrożenie mózgu, słabe odpowietrzanie i szczelinę między kaskiem a goglami.


Giro_SS20_300x100_Brandlogo.jpg

Giro łączy w sobie świetny design, funkcjonalność i styl życia. Czy to na rowerze czy na desce snowboardowej, osiągi i styl należą do Giro. Żywa marka, która myśli i kształtuje na nowo, zawsze tworząc niezwykłe produkty, które podnoszą poprzeczkę nieco wyżej.

Napisz opinię

Kask zimowy GIRO STRIVE MIPS matte red + ochrona szczęki roz. M

Kask zimowy GIRO STRIVE MIPS matte red + ochrona szczęki roz. M

Kiedy twoje myśli pochłania prędkość, a ty żyjesz dla zwycięstwa, to jest twój kask. Ochrona szczęki oferuje łatwą instalację bez użycia narzędzi i możliwość regulacji, aby uzyskać właściwy kąt.

Więcej produktów w tej samej kategorii