Elite trenażer DIRETO XR-T + Podstawka pod koło

ELITE

Nowy produkt

Interaktywny trenażer typu Direct Drive to idealne rozwiązanie dla wszystkich ambitnych zawodników trenujących cały rok. Jeżeli korzystasz z planów treningowych i chcesz trenować w oparciu o moc, tętno czy kadencje to Direto XR-T jest produktem dla Ciebie.

-800,00 zł

2 999,00 zł

3 799,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ostatnie egzemplarze!

Realizacja 3-4 dni robocze

2 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Elite Direto XR-T trenażer ANT+ FE-C i Bluetooth Smart Direct Drive z podstawką

Interaktywny trenażer typu Direct Drive to idealne rozwiązanie dla wszystkich ambitnych zawodników trenujących cały rok. Jeżeli korzystasz z planów treningowych i chcesz trenować w oparciu o moc, tętno czy kadencje to Direto XR-T jest produktem dla Ciebie. Bezprzewodowa łączność z urządzeniami oraz oprogramowaniami z Bluetooth Smart oraz ANT+ FE-C daje praktycznie nieograniczone możliwości treningu. Dane z trenażera mogą być wysyłane do naszych tabletów, telefonów czy komputerów PC dzięki czemu w czasie rzeczywistym będziemy mieli podane wszystkie najważniejsze parametry naszego treningu.

Trenażer wiernie odwzorowuje nachylenie podjazdów aż do 24% oraz generuje moc 2300W przy przy prędkości 60km/h. Bezpośrednie przeniesienie napędu eliminuje ślizganie się koła oraz bardzo szybko reaguje na zmiany obciążenia, generując przy tym bardzo mało hałasu.

Podobnie jak Suito-T, trenażer DIRETO XR-T pozwala na trening zaraz po wyjęciu z opakowania. Po podłączeniu do prądu, zamontowaniu kasety i wpięciu roweru, trenażer jest gotowy do jazdy.

Direto XR-T w sposób błyskawiczny przesyła dane dotyczące mocy, prędkości i kadencji pedałowania. Do pomiaru kadencji użyto bezczujnikowej technologii, która jest w stanie wykryć rytm pedałowania bez konieczności instalowania czujników na ramie roweru. DIRETO XR-T, mierzy kadencję poprzez analizę mocy za pomocą innowacyjnego wbudowanego miernika mocy OTS.
Składana konstrukcja oraz wygodna rączka do trzymania ułatwiają transport oraz przechowywanie po zakończonym treningu. Trenażer kompatybilny jest z rowerami szosowymi, czasowymi oraz MTB w tym z osiami 142x12 oraz napędami Shimano®/SRAM, 9/10/11/12 rzędowymi oraz Campagnolo po wymianie bębenka.

Trenażer posiada innowacyjną funkcję analizy pedałowania, która analizuje generowaną moc podczas całego ruchu pedałowania za pomocą systemu 24 punktów. Algorytm tworzy dokładną ocenę mechanicznej wydajności ruchu dla zawodnika, pozwalając na jej analizę oraz wprowadzanie korekt. Funkcja analizy pedałowania dostępna jest tylko w aplikacji Elite My E-Training.

Dla fanów aplikacji takich jak Zwift, Trainer Road, Bkool oraz wielu innych mamy świetną wiadomość. Direto łączy się z każdą z nich. W cenie trenażera otrzymujemy roczną licencję na aplikację My E-training. Trenażer został wyposażony w zaawansowany miernik mocy OTS, którego dokładność pomiaru to +/-2,5%. Opcja analizy pedałowania (dostępna jako zakup w aplikacji) mierzy moc podczas całego ruchu pedałowania z 12 punktów, które określają ile wysiłku wkładasz w pracę, pozwalając zoptymalizować sesję treningową. Oprogramowanie My E-Training i aplikacja z opcją analizy pedałowania (dostępne jako zakup w aplikacji) wyświetla zmierzone dane mocy Direto na dwóch różnych typach wykresów.

Cechy produktu:

 • Trenażer z bezpośrednim przekazywaniem mocy na koło zamachowe.
 • Super cichy: żadnych innych dzwięków poza pracą napędu
 • Maksymalna moc: 2300W przy 60km/h
 • Maksymalne symulowane nachylenie: 24%
 • Koło zamachowe pozwalające na przeprowadzenie różnorodnych jednostek treningowych
 • Progresywny opór, stopniowo zwiększający się wraz z prędkością
 • Kompatybilny z aplikacjami, tabletami, smartphonami oraz urządzeniami treningowymi typu Garmin
 • Protokół danych ANT+ FE-CE oraz Bluetooth smart
 • Synchronizacja z najpopularniejszymi serwisami takimi jak Strava oraz Garmin Connect 
 • Możliwość eksportowania danych w formacie pliku TCX
 • Wysoka generowana moc: idealny do treningu kadencji, mocy i treningów opartych na prędkości
 • Stabilna i składana rama: wystarczy złożyć go i schować do szafy
 • Na rowery szosowe i MTB oraz czasowe i trekingowe
 • Shimano®/SRAM, 9/10/11/12 rzędowymi oraz Campagnolo po wymianie bębenka.
 • Czas składania do rozpoczęcia treningu zaledwie 5minut.
 • W zestawie z podstawką pod przednie koło.


Elite to firma z ponad 30 letnim stażem, została stworzona z pasji do rowerów.
Produkty Elite są doceniane przez zawodowych kolarzy jak również amatorów na całym świecie. Sprzęt tej firmy cechuje się wysoką jakością, trwałością i dbałością o najdrobniejszy szczegół na etapie projektowania i produkcji. Produkcją każdego z artykułów zajmują się doświadczeni inżynierowie i naukowcy, co znakomicie widać po jakości produktów, która jest poprostu najwyższa.

Oceń 
2021-08-27

Solidny sprzęt!

Rewelacyjny trenażer, cichy, niezawodny i dokładny!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Elite trenażer DIRETO XR-T + Podstawka pod koło

Elite trenażer DIRETO XR-T + Podstawka pod koło

Interaktywny trenażer typu Direct Drive to idealne rozwiązanie dla wszystkich ambitnych zawodników trenujących cały rok. Jeżeli korzystasz z planów treningowych i chcesz trenować w oparciu o moc, tętno czy kadencje to Direto XR-T jest produktem dla Ciebie.

Te produkty mogą cię zainteresować

Więcej produktów w tej samej kategorii

2 069,10 zł 2 299,00 zł -10% Realizacja 3 dni
1 160,10 zł 1 289,00 zł -10% Dostępny
283,50 zł 315,00 zł -10% Czas realizacji 24h
2 249,10 zł 2 499,00 zł -10% Realizacja 2-3 dni robocze
3 299,00 zł 3 699,00 zł Realizacja 2-3 dni robocze