Elite Podstawka pod przednie koło Sterzo Smart Interaktywna

ELITE

Nowy produkt

Elite Sterzo Smart to, interaktywna sterowana elektronicznie podstawka pod przednie koło do użytkowania podczas treningu na trenażerach. 

399,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Elite Sterzo Smart - interaktywna podstawka trenażera pod przednie koło

Elite Sterzo Smart to, interaktywna sterowana elektronicznie podstawka pod przednie koło do użytkowania podczas treningu na trenażerach. Podstawka urozmaica trening kolarski w domu, pozwalając na skręcanie tak jak podczas rzeczywistej jazdy na zewnątrz. W porównaniu do swojego mechanicznego odpowiednika, wersja Smart łączy się bezprzewodowo ze Zwift, pozwalając na sterowanie rowerem podczas jazdy.

We współpracy ze Zwift, Elite stworzyło Sterzo Smart, wyłącznie dla użytkowników tej platformy treningowej. Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności urządzenia, wystarczy umieścić rower na podstawce i podłączyć urządzenie do Zwift! Łącząc się z oprogramowaniem przez Bluetooth, Sterzo Smart połączy się ze Zwiftem, a ty będziesz mógł kontrolować swojego awatara na ekranie, wyprzedzać innych zawodników i ustawiać się, tak by korzystać z draftingu.

W celu prawidłowego działania upewnij się, że umieściłeś płytkę sterującą Elite pod przednią oponą, mniejszą spiczastą stroną skierowaną do przodu. Diody LED powinny być widoczne z przodu po lewej stronie podstawki. Podstawka obsługuje opony do 56mm szerokości. Maksymalny kąt skrętu w każdą ze stron to 34 °. Gumowe nóżki pod podstawką poprawiają jej stabilność. Urządzenie posiada podwójny protokół komunikacji ANT+ i Bluetooth.


Elite to firma z ponad 30 letnim stażem, została stworzona z pasji do rowerów.
Produkty Elite są doceniane przez zawodowych kolarzy jak również amatorów na całym świecie. Sprzęt tej firmy cechuje się wysoką jakością, trwałością i dbałością o najdrobniejszy szczegół na etapie projektowania i produkcji. Produkcją każdego z artykułów zajmują się doświadczeni inżynierowie i naukowcy, co znakomicie widać po jakości produktów, która jest poprostu najwyższa.

Napisz opinię

Elite Podstawka pod przednie koło Sterzo Smart Interaktywna

Elite Podstawka pod przednie koło Sterzo Smart Interaktywna

Elite Sterzo Smart to, interaktywna sterowana elektronicznie podstawka pod przednie koło do użytkowania podczas treningu na trenażerach. 

Więcej produktów w tej samej kategorii