TACX trenażer rowerowy FLUX S SMART T2900S

TACX

Nowy produkt

FLUX S Smart sprawdza się na wszystkich polach, gdy szukasz trenażera z napędem bezpośrednim Smart. Niezawodny, dokładny, cichy, mocny i zapewniający dobre wrażenia z jazdy. Ten trenażer jest idealnym towarzyszem treningu na wiele godzin pocenia się i jazdy na rowerze z ulubionymi aplikacjami.

-200,00 zł

2 699,00 zł

2 899,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Czas realizacji 24h

2 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

trenażer tracx s smart 3athlete.pl

TACX trenażer FLUX S SMART T2900S

FLUX S Smart sprawdza się na wszystkich polach, gdy szukasz trenząera z napędem bezpośrednim Smart. Niezawodny, dokładny, cichy, mocny i zapewniający dobre wrażenia z jazdy. Ten trenażer jest idealnym towarzyszem treningu na wiele godzin pocenia się i jazdy na rowerze z ulubionymi aplikacjami.

Główne cechy:

 • NIEZWYKLE CICHY

  FLUX 2 Smart został zaprojektowany tak, aby poziom wibracji i hałasu był absolutnie minimalny. Zaowocowało powstaniem to bardzo cichego trenażera wyposażonego w koło zamachowe

 • INTELIGENTNY

  Trenażer bezproblemowo połączy się z najpopularniejszymi aplikacjami treningowymi i oprogramowaniem, aby stworzyć najlepsze środowisko do treningu wewnątrz. Łączy się z aplikacjami rowerowymi, takimi jak Zwift, Tacx i TrainerRoad.

 • PŁYNNIEJSZE WYCZUCIE JAZDY 

  Płynna jazda i szybka reakcja są kluczem do odtworzenia wrażeń z jazdy na świeżym powietrzu. Dzięki dużemu kołu zamachowemu FLUX S zapewnia nieomalże takie same wrażenia z jazdy jak jazda na drodze.

 • STABILNA RAMA

  Ten trenażer został zaprojektowany z myślą o najcięższych sesjach treningowych. Duża podstawa zapewnia maksymalną stabilność, a trwałe materiały zapewniają oczekiwaną wysoką jakość.

 • SAMODZIELNOŚĆ

  Inteligentna elektronika tego trenażera pozwala trenować samodzielnie, bez korzystania z jakiegokolwiek oprogramowania. Podąża za progresywną krzywą mocy, opór będzie wzrastał stopniowo, gdy będziesz jechał szybciej. Dokładnie odwzorowuje jazdę po płaskiej drodze.

Jak korzystać z trenażera Tacx?
Kupując trenażer Tacx z serii Smart w pudełku otrzymujemy sam trenażer oraz w zależności od modelu podstawkę pod przednie koło. Oprogramowanie należy pobrać samodzielnie na jedno z wybranych urządzeń: smartphone, tablet lub komputer PC/MAC. Z trenażera możemy korzystać na wiele sposobów. Poniżej opisujemy najważniejsze z nich:

Trening wolny – to najprostsza forma jazdy na trenażerze. Montujemy rower i rozpoczynamy jazdę! Wraz ze wzrostem prędkości pedałowania lub zmianą biegów w naszym rowerze rośnie obciążenie. W tym trybie nasz sprzęt zachowuje się jak trenażer fluidowy i nie ma konieczności podłączania go do źródła zasilania.

Trening z urządzeniem mobilnym – polega na połączeniu trenażera z aplikacją treningową Tacx Training App, którą pobieramy na smartphone lub tablet z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu i wprowadzeniu podstawowych ustawień wyszukujemy i łączymy się trenażerem Tacx za pośrednictwem transmisji Bluetooth. Aplikacja umożliwia zmianę oporu w trakcie jazdy oraz wyświetlanie podstawowych parametrów treningowych takich jak jak: prędkość, kadencja, moc, przejechany dystans itp. Możliwe jest także układanie prostych programów treningowych, które sterować będą automatycznie oporem trenażera. W przypadku aplikacji zainstalowanej na tablet możemy dokupować filmy video. Wraz z pokonywaniem trasy automatycznie zmieniać się będzie zadawany opór.

Trening z komputerem PC/MAC – taki trening daje więcej możliwości niż w przypadku urządzeń mobilnych. Obecnie Tacx posiada 2 programy umożliwiające obsługę trenażerów:

Tacx Trainer Software 4 – program możemy pobrać odpłatnie ze strony Tacx po kliknięciu na link. Umożliwia on układanie planów treningowych, dokupywanie filmów lub ściganie virtual reality. Wszystkie możliwości programu przedstawia poniższy film.

Program TTS 4 można zainstalować tylko na komputerze z systemem Windows, a do jego połączenia z trenażerem konieczna jest antena ANT+ (T2028)

Tacx Desktop App – program pobieramy nieodpłatnie na komputery PC (Windows 10) lub MAC (OSX). Łączy się on z wykorzystaniem transmisji Bluetooth, tak więc nie wymaga żadnej dodatkowej anteny. W jego przypadku płacimy za miesięczny dostęp do bazy filmów, możliwość jazdy GPS czy planów treningowych.

Programy innych producentów: TrainerRoad, Zwift czy Rouvy to tylko przykłady programów kompatybilnych z trenażerami Smart.

Specyfikacja

Kompatybilne oprogramowanie

Tacx Cycling app, Tacx Training app, Tacx Desktop app

Obsługa

tryb samodzielny, smartphone, tablet, komputer PC (Windows lub Mac)

Komunikacja

Bluetooth Smart, ANT+ FE-C

Układ oporowy

direct drive

Koło zamachowe

7 kg

Masa bezwładnościowa

zmienna do 22kg

Symulacja podjazdu

realistyczna do 10%

Symulacja zjazdu

nie

Maksymalny opór (10sec)

1500 watt

Zasilanie

110-230V

Kompatybilność kaset

Shimano, SRAM (opcjonalnie: Campagnolo; 10 & 11 speed - po zakupie bębenka)

Kompatybilność rowerów

Z racji budowy trenażer może nie pasować do niektórych rowerów posiadających zintegrowany hamulec tylny lub nietypowo wygięte rurki tylnego widelca.

Jak zacząć?

Do sterowania trenażerem konieczne jest posiadanie tableta/smarthphona i zainstalowanie aplikacji Tacx Training App. Aplikację pobrać można bezpłatnie z App Store lub Google Play. Połączenie odbywa się za pośrednictwem transmisji Bluetooth i umożliwia sterowanie oporem.


Tacx to innowacyjna firma z wielką pasją do sportu i techniki. Ta pasja napędza organizację i jest widoczna we wszystkich działach; od zakupów po produkcję i rozwój produktu po logistykę.

Tworzy innowacyjne produkty wysokiej jakości, które inspirują Cię do przekraczania własnych granic.

Napisz opinię

TACX trenażer rowerowy FLUX S SMART T2900S

TACX trenażer rowerowy FLUX S SMART T2900S

FLUX S Smart sprawdza się na wszystkich polach, gdy szukasz trenażera z napędem bezpośrednim Smart. Niezawodny, dokładny, cichy, mocny i zapewniający dobre wrażenia z jazdy. Ten trenażer jest idealnym towarzyszem treningu na wiele godzin pocenia się i jazdy na rowerze z ulubionymi aplikacjami.

Więcej produktów w tej samej kategorii