Wahoo komputer rowerowy ELEMNT ROAM

Wahoo

Nowy produkt

Światowa premiera najnowszego licznika od Wahoo Fitness już u nas!!!!

Zobacz naszą recenzję tutaj ---> 3athleteYouTube

1 599,00 zł

sprawdź koszt dostawy

1 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Tags

JUŻ JEST !!! NAJNOWSZE URZĄDZENIE OD WAHOO !!!
Wahoo komputer rowerowy ELEMNT ROAM 2019

Firma Wahoo wypuszcza na rynek swój najnowszy komputer rowerowy ROAM. Większy i bardziej zaawansowany od swojego poprzednika. Może być obsługiwany za pomocą smartphona, z którym bardzo łatwo się paruje, pozwalając szybciej ustawić potrzebne dla nas funkcję.

Urządzenie obsługiwane za pomocą 3 przycisków u dołu ekranu oraz 2 przycisków po boku, które odpowiadają za funkcję ZOOM. Funkcja ta przybliża ekrany, zamykając dolne, a powiększając górne ekrany danych, przez co w każdej chwili możemy łatwo i szybko przejść od ekranów, których używamy sporadycznie do ekranów najczęściej używanych i najbardziej dla nas potrzebnych. Dodatkowo urządzenie posiada specjalną zakładkę, w której znajdują się parametry wysokościowe wraz z wykresem.

Wyświetlacz duży, posiadający żywe kolory oraz diody wzdłuż linii pionowej i poziomej ekranu. Wyposażony w czujnik światła, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do panujących warunków atmosferycznych. Wyświetlacz wykonany ze szkła Gorilla Glass zapewniającego bardzo wysoką wytrzymałość i odporność wyświetlacza. Dodatkową zaletą wyświetlacza jest to, iż nie odbija on światła, dzięki czemu dobrze go widać pod każdym kątem.

Roam posiada wiele przydatnych i łatwych w obsłudze funkcji. Do nowych i najciekawszych możliwości urządzenia zdecydowanie trzeba zaliczyć funkcję "retrace ride", która odpowiada za nawigowanie nas do punktu startu tą samą drogą bądź też drogą najkrótszą. Jest to świetne rozwiązanie, gdy w trakcie treningu chcemy wrócić a zapomnieliśmy drogi, bądź po prostu pojechaliśmy za daleko i chcemy jak najszybciej wrócić na miejsce startu.
Ciekawa jest również funkcja "take me to", która odpowiada za pokierowanie nas do wskazanego wcześniej miejsca na mapie. W czasie nawigacji miłym dodatkiem jest przypominajka wyświetlająca się u góry ekranu ostrzegająca nas przed skrętem w lewo lub w prawo. Mapa posiada bardzo duży zakres przybliżenia i oddalenia z możliwością naniesienia na nią wielu punktów.

Urządzenie w pełni kompatybilne z trenażerami Wahoo oraz innymi urządzeniami działające w oparciu o Bluetooth oraz ANT+. Wahoo Roam bez problemu obsłuży czujniki kadencji, mocy, serca, czy nawet system Shimano Di2. Dodatkowo wydłużony został czas działania baterii, który wynosi aż do 17h.

Znajomi też używają komputera Wahoo? Teraz zobaczysz na mapie kto i gdzie w danym momencie jedzie na rowerze korzystając z Wahoo.

W pudełku z urządzeniem znajdziemy kabel ładujący oraz mocowania do roweru. Mocowanie z wysięgnikiem aero oraz zwykłe mocowanie na kierownicę montowane za pomocą zipów/trytytek. Jest to ukłon w stronę użytkowników korzystających z co najmniej 2 rowerów. Mocowanie aero dodatkowo wyposażone w możliwość przykręcenia do niego urządzenia w celu zabezpieczenia go przed kradzieżą bądź szybkim wypięciem.

Miłym bonusem od firmy Wahoo są 3 darmowe treningi przygotowane przez drużyne UCI INEOS (ex SKY).

Zalety:
-synchronizuje się z telefonem
-obsługa za pomocą przycisków
-duży wyświetlacz
-żywe, wyraziste kolory
-diody wzdłuż ekranu
-czujnik światła
-Gorilla Glass
-wyświetlacz nie odbija światła
-funckja zoom, retrace ride, take me to
-duży zakres modyfikacji i przybliżenia/oddalenia ekranu
-kompatybilne z trenażerami Wahoo
-bluetoot, ANT+
-kompatybilne z systemem Shimano Di2
-bateria działa aż do 17h
-dodatkowe mocowania do roweru w zestawie w tym mocowanie zabezpieczające przed szybką kradzieżą urządzenia

Jeśli cenisz sobie komfort, precyzję, i prostotę w rowerowych komputerach gps to Wahoo ROAM jest dla Ciebie. Duży, niezawodny, łatwy i przyjazny w obsłudze, posiadający wszystko co najważniejsze i najpotrzebniejsze w komputerze rowerowym GPS. WAHOO!

Napisz opinię

Wahoo komputer rowerowy ELEMNT ROAM

Wahoo komputer rowerowy ELEMNT ROAM

Światowa premiera najnowszego licznika od Wahoo Fitness już u nas!!!!

Zobacz naszą recenzję tutaj ---> 3athleteYouTube

Więcej produktów w tej samej kategorii